back-cennik

Architekt Agnieszka Starachowska

Dyplomowany Architekt Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej w Krakowie i Liceum Sztuk Plastycznych w Kielcach. Członek RIBA.

Działalność zawodową prowadzę od 2000 roku. Najpierw pracowałam w firmie Echo Investment SA w dziale Galerii Handlowych jako Design Manager gdzie zdobyłam doświadczenie w projektowaniu powierzchni handlowych; następnie w firmie zarządzającej nieruchomościami Es-ton Property Management, gdzie zajmowałam się profesjonalnym przygotowaniem nieruchomości do sprawnej i zyskownej sprzedaży lub wynajmu aż wreszcie w Firmie z mężem, również Architektem prowadziliśmy zespół koordynatorów i projektantów dla Caelum Development - Irlandzkiego Developera. Moim zadaniem była koordynacja wprowadzania Najemców do Galerii Handlowych.

Moja wiedza i doświadczenie pozwalają kształtować wnętrza mieszkalne i komercyjne w taki sposób, by stały się one nie tylko ładne i oryginalne, ale także wygodne i funkcjonalne. Znajomość materiałów i technologii daje mi możliwość tworzenia niestandardowych rozwiązań. Projektuję tak by idealnie dopasować Twoje otoczenie do Twoich potrzeb. Selekcjonuję materiały i technologie, tak aby nie eksperymentować kosztem klienta, stosując wiedzę jaką dysponują sieci handlowe i deweloperzy.

Posiadam sprawdzonych i doświadczonych projektantów branżowych, z którymi współpracuje z powodzeniem realizując projekty.

aga1

Kontakt

Oko Architekci
Plac Wolności 4/9 (w głębi podwórka),
25-367 Kielce

+48 507 570 708
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.