back-cennik

Architekt Agnieszka Starachowska

Dyplomowany Architekt Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej w Krakowie i Liceum Sztuk Plastycznych w Kielcach. Członek Royal Institute of British Architects.

Działalność zawodową prowadzę od 2000 roku. Najpierw pracowałam w firmie Echo Investment SA w dziale galerii handlowych jako Design Manager, gdzie zdobyłam doświadczenie w projektowaniu powierzchni handlowych; następnie w firmie zarządzającej nieruchomościami Es-ton Property Management z Kielc, gdzie zajmowałam się profesjonalnym przygotowaniem nieruchomości do sprawnej i zyskownej sprzedaży lub wynajmu, aż wreszcie w Firmie z mężem, również architektem prowadziliśmy zespół koordynatorów i projektantów dla Caelum Development - Irlandzkiego Developera. Moim zadaniem była koordynacja wprowadzania najemców do galerii handlowych. Od dłuższego czasu zajmuję się projektowaniem wnętrz. Mam na swoim koncie wielu zadowolonych klientów.

Moja wiedza i doświadczenie jako architekta wnętrz pozwalają kształtować wnętrza mieszkalne i komercyjne w taki sposób, by stały się one nie tylko ładne i oryginalne, ale także wygodne i funkcjonalne. U nas kuchnia, łazienka, salon czy sypialnia może przejść niebanalną metamorfozę. Projektuję tak, by idealnie dopasować Twoje otoczenie do Twoich potrzeb. Moją przewagą konkurencyjną jest znajomość materiałów i technologii, która daje mi możliwość tworzenia niestandardowych rozwiązań. Selekcjonuję je tak, aby nie eksperymentować kosztem klienta, stosując wiedzę, jaką dysponują sieci handlowe, deweloperzy oraz inni architekci wnętrz.

Posiadam sprawdzonych i doświadczonych projektantów branżowych, z którymi współpracuję, z powodzeniem realizując projekty.

Zachęcam do kontaktu z naszą firmą, jeżeli poszukujecie dobrego architekta wnętrz lub kogoś, kto zajmie się dla Was projektowaniem architektury.

aga1

Kontakt

Oko Architekci
Plac Wolności 4/9 (w głębi podwórka),
25-367 Kielce

+48 507 570 708
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.